Onka Farma %100 Saf Lavanta Yağı

"Lavandula angustifolia Miller"
  • Hacim: 20 ml / 30 ml
  • İçerik: Su buharı distilasyonu yöntemiyle elde edilmiş %100 saf lavanta çiçeği yağı.
Sipariş için;
[add_to_cart id=”752″ style=”752″]
Lavanta Yağı Faydaları ve Kullanımı


Sağlıklı Saçlar İçin

  • Saç köklerinin güçlenmesi ve koparak dökülmelerin azalmasında oldukça etkili bir yağdır. Lavanta yağı ayrıca bir bağışıklık sistemi hastalığı olan ve saç köklerinin vücut tarafından yabancı madde olarak algılanmasına ve dolayısıyla saç dökülmesine neden olan alopesi problemlerinde doğal bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır.
  • Lavanta yağı saçların uzamasının yanı sıra uyku bozuklukları, stres ve kaygının azaltılması için kullanılabilir. Saç tipiniz ne olursa olsun saç derinizdeki tüm sorunların tedavisinde yardımcı doğal ürün olarak lavanta yağı kullanılabilir.
  • Alopesi nedeniyle saç dökülmesi yaşayan hastalara Lavanta yağının etkisi üzerine araştırmalar yapılmıştır. 7 ay boyunca her gün lavanta yağını kullanarak saç derisine uygulama yapan hastaların %44’ünde yeni saç çıktığı ortaya konmuştur.
  • Lavanta yağıyla saç derisine masaj yapmak için 3 damla lavanta yağı, 2 damla portakal yağı 4 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve 2 yemek kaşığı zeytin yağı ve 1 yemek kaşığı incir yağı ile karıştırın. S Hazırladığınız karışımı saç derinize sürmeden önce küçük bir bölgeye sürerek cildinizin alerjik tepki verip vermediğini kontrol edin. Saç dökülmesinin çok olduğu bölgelerden başlayarak tüm kafa derinize sürün ve başınıza havlu sararak 5-10 dakika kadar bekletin.
  • Lavanta yağının faydalarını görebilmek için bu uygulamayı 5-6 ay boyunca her akşam tekrarlayın.


Uyarı:
Hamilelik ve emzirme döneminde lavanta yağı kullanmayın.

Yenileniyoruz...Daha fazla ürün. Daha fazla içerik.

Sizlere çok daha iyi bir deneyim yaşatmak için web sitemizi yeniliyoruz. 

Gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?