Onka Farma Hakkında

Text Example

OnkaFarma Doğal Ürünler Ekim 2017 Yılında Ege Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Tübitak Teknogirişim Sermaye Desteği (BİGG1512) programı kapsamında destek alarak kurulmuştur.

  • Onka Farma gıda takviyelerinde, fonksiyonel gıdalarda, kozmetik ve hayvan besi yemleri gibi farklı sektörlerde kullanılmak üzere bitkisel kaynaklı fitokimyasal maddelerin araştırılması farmasötik hammadde üretim teknolojilerinin geliştirilmesi, bu ürünlerin laboratuvar, pilot ve endüstriyel ölçeklerde üretimi üzerine odaklanmış bir biyoteknoloji kuruluşudur.
  • Başta Akdeniz ve Türkiye florasında yetişen bitkiler olmak üzere yerel üreticilerimiz, kooperatifler, gıda şirketleri ve stratejik çözüm ortaklarımız ile doğayı koruyan ve sürdürülebilir iş modelini benimsiyoruz. Böylece doğru hammaddelerden yola çıkarak yüksek kalite, maksimum verim ve sürdürülebilir ürünler sunuyoruz.
  • Misyonumuz, bilimsel bilgiler ışığında katma değerli ürünler geliştirerek insan ve canlıların yaşamlarını iyileştiren endüstriyel olarak uygulanabilir projeleri hayata geçirmektir.
  • Vizyonumuz, inovatif yaklaşım ve yüksek kaliteden ödün vermeden bilimsel çalışmalarını üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde farklı araştırma kurumlarıyla yürüterek, doğal zenginliklerimizi sanayiye taşımak ve katma değerli ürünler halinde değerlendirilmesini sağlamaktır.

İnovatif çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Yenileniyoruz...Daha fazla ürün. Daha fazla içerik.

Sizlere çok daha iyi bir deneyim yaşatmak için web sitemizi yeniliyoruz. 

Gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz?